Skip to content

Free delivery for orders over €30

Get in touch!

Privatumo politika

Registruodamiesi ar pateikdami užsakymą šioje interneto svetainėje, jūs sutinkate, kad mes rinksime ir naudosime jūsų atskleistą informaciją pagal šios politikos nuostatas. „Skyhigh“ yra įsipareigojusi išsaugoti visų www.skyhigh.lt interneto svetainės lankytojų privatumą. 

Ši Privatumo politika netaikoma jokioms trečiųjų šalių programoms, paslaugoms ar interneto svetainėms. Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome jūsų asmens duomenis, todėl atidžiai perskaitykite šį skirsnį prieš pradedant naudotis mūsų paslaugomis. Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi „Skyhigh“ interneto svetaine turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką.

Jūs neprivalote suteikti mums jokios tokio pobūdžio asmeninės informacijos, tačiau jos nesuteikus jums gali nepavykti įsigyti mūsų prekių, todėl jeigu jūs nesutinkante su šia privatumo politika, rekomenduojame nesinaudoti www.skyhigh.lt interneto svetaine. 

Mes galime naudoti Jūsų asmens duomenis šiame pranešime nurodytomis sąlygomis ir tais atvejais, kai būtina vykdyti arba ginti teisinius reikalavimus, nesvarbu, ar pagal teisminę, administracinę ar kitą, neteisminę procedūrą. Dėl šios priežasties Jūsų asmens duomenis mes tvarkome remdamiesi teisėtu intereso pagrindu, siekdami apginti bei užtikrinti savo, jūsų ir kitų teises. Jūsų asmens duomenų valdytojas yra MB „Patalokas“, įm.k 305624978, adresas Pryšmančių g. 8, LT-48305, Kaunas, info@skyhigh.lt

Informacija, kurią renkame

Registracijos duomenys: Kai lankotės, registruojatės arba užsakote produktus www.skyhigh.lt , jūsų gali būti prašoma pateikti tam tikrą informaciją apie save, įskaitant jūsų vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. 

Pirkimų duomenys: 

Mes renkame informaciją, kurią mums pateikėte pirkdami prekes www.skyhigh.lt interneto svetainėje: vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, pristatymo adresą, prekių pristatymo būdą, mokėjimo būdą, mokėjimo informaciją, pagrindinę informaciją apie prekes gaunančias trečiąsias šalis, IP adresą. Mes taip pat tvarkome jūsų asmens duomenis, siekdami tinkamai, t. y. pagal teisės reikalavimus, išrašyti prekių pardavimo ir paslaugų teikimo sąskaitas, taip siekdami užtikrinti teisingą informaciją, kurią reikia pateikti mokesčių institucijoms. 

Slapukai: 

Lankydamiesi internetinėje parduotuvėje www.skyhigh.lt lankytojai išreiškia sutikimą, kad jų naršyklėje būtų išsaugomi ir vėliau naudojami slapukai. Slapukai mums padeda spartinti svetainės užkrovimo greitį, taip pat, garantuoti jos pilnus funkcionalumus bei turinio aktualumą kiekvienam lankytojui. Mes naudojame slapukus, tokius kaip duomenys, susijusius su jūsų paskyra, pirkinių krepšelis, turinio kalba, tam, kad grįžus į mūsų svetainę matytumėte tuos pačius pasirinkimus.

Kontaktinė informacija: 

Kai pateikiate mums atsiliepimus, kreipiatės į mus dėl pagalbos arba užduodate mums klausimus, mes galime rinkti tokius jūsų duomenis kaip jūsų vardas ir pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir (arba) kita kontaktinė informacija, kad atsakytume į jūsų atsiliepimus, teiktume pagalbą ar atsakytume į jūsų klausimus. Tai apima jūsų susirašinėjimo su mumis įrašus ir kopijas (įskaitant el. pašto adresus ir telefono numerius), jei tokių yra.

Analitiniai duomenys: 

Siekiame, kad naudotis mūsų interneto svetaine jums būtų kuo paprasčiau ir patogiau, todėl atliekame Jūsų veiksmų analizę, kurios metu analizuojame ir tvarkome tokius jūsų asmens duomenis: pirkimų istorija; naršymo istorija; mokėjimų istorija; Jūsų įsigytų prekių apžvalgos; apklausų metu pateikti atsakymai; Jūsų ir mūsų tarpusavio bendravimo istorija, įskaitant elektroninį susirašinėjimą ir telefoninius pokalbius.

Mes renkame ir tvarkome tik tuos jūsų asmens duomenis, kurie yra pakankami ir būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi. Mes renkame Jūsų asmens duomenis tik nurodytais, aiškiais ir teisėtais tikslais ir netvarkome Jūsų asmens duomenų jokiais būdais, kurie būtų nesuderinami su šiais tikslais. 

Informacijos naudojimas

Visa renkama duomenų informacija padės mums suteikti jums prieigą prie visų mūsų svetainės segmentų ir tiekti jūsų užsakytas prekes ar paslaugas. Taip pat leis mums išrašyti sąskaitą ir iškilus būtinybei susisiekti su jumis dėl

jūsų užsakymo. Mes taip pat naudojame ir analizuojame renkamą informaciją, kad galėtume administruoti, remti, tobulinti ir plėtoti savo verslą jums palankia kryptimi.

Jei jūs sutinkate, mes galime naudoti Jūsų informaciją pranešimams elektroniniu paštu apie kitus produktus ir paslaugas, kurias mes siūlome ar kurie gali būti jums įdomūs. 

Jūsų asmens duomenys gali būti perduodami paslaugų teikėjams, tokiems kaip pristatymo įmonės ir kitos įmonės, teikiančios paslaugas pardavėjui. 

Duomenų naudojimas

Kontaktiniai duomenys (vardas pavardė, telefono numeris, el.pašto adresas): šie duomenys būtini, kad vadovaudamiesi savo teisėtu interesu tinkamai įvykdyti sudarytą sutartį galėtume naudoti Jūsų nurodytą telefono numerį siekiant susisiekti su Jumis ir padėti užbaigti pradėtą apmokėjimo procesą bei suteikti konsultaciją dėl iškilusių klausimų. 

Mokėjimo informacija:  Priimant ir grąžinant pinigus. Tai būtina, kad galėtume vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus Jums. Mes nesaugome jokių klientų finansinių duomenų (debeto ir kredito kortelių numerių).

Pirkimų duomenys: Mes galime perduoti jūsų asmens duomenis bankams, valstybinėms įstaigoms (dažniausia – mokesčių institucijoms), auditoriams, dokumentų archyvavimo įmonei, teisės, finansų patarėjams, skolų išieškojimo įmonėms, duomenų tvarkytojams, pavyzdžiui, kurie mums teikia IT priežiūros paslaugas ir kt., jei be to negalime įvykdyti savo įsipareigojimų pirkėjui.

Bendravimo istorija: Tai būtina, kad galėtume vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus Jums bei turėti įrodymus iškilus ginčui dėl paslaugų kokybės. 

Pirkimo ir veiksmų istorija: 

  • ​Parduodami Jums prekes - Tai būtina, kad galėtume vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus Jums (šiam tikslui naudojame tik Jūsų pirkimo istoriją). 
  • ​Teikdami paslaugas ir pagalbą, taip pat tvarkydami pinigų grąžinimo klausimus - Tai būtina, kad galėtume vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus Jums (šiam tikslui naudojame tik Jūsų pirkimo istoriją). 
  • ​Siųsdami el. laiškus dėl palikto pirkinių krepšelio - Tai reikalinga, kad galėtume priminti, jog Jūsų pirkinių krepšelyje yra palikta prekė. Kiekvieno naujienlaiškio apačioje rasite atsisakymo ir nustatymų valdymo funkcijas
  • ​Siųsdami personalizuotus el. Laiškus - Tokiu būdu siekiame patenkinti Jūsų poreikius, atspindėti Jūsų interesus ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį. Kiekvieno naujienlaiškio apačioje rasite atsisakymo ir nustatymų valdymo funkcijas.

Mes įsipareigojame neatskleisti jokios Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent to reikalautų įstatymas.

Autorių teisės

Jei nenurodyta kitaip, autorių teisės ir kitos intelektinės nuosavybės teisės visais pavidalais šioje Svetainėje (įskaitant be apribojimų nuotraukas ir grafinius vaizdus) priklauso MB "Patalokas" . Šie terminai ir sąlygos nurodo, kad šio tinklalapio ištraukas naudoti bet kokiais tikslais draudžiama. Jei jūs pažeidžiate šiuos terminus ir sąlygas, leidimas naudotis šia interneto svetaine automatiškai nutraukiamas ir Jūs privalote nedelsiant sunaikinti bet kokias atsisiųstas ar atspausdintas ištraukas iš šios svetainės.

Informacijos atnaujinimas

Šioje svetainėje pateikta informacija yra teisinga, bet mes negalime garantuoti medžiagos tikslumo ir išsamumo. Mes be išankstinio įspėjimo bet kuriuo metu galime keisti medžiagą arba gaminių aprašymus ir kainas šioje interneto svetainėje. Medžiaga šioje svetainėje gali būti pasenusi, ir mes pasirūpinsime kuo skubiau ir išsamiau atnaujinti tokią medžiagą.

Mes periodiškai galime keisti šią Privatumo politiką, kad ji atspindėtų, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis.

Atlikę reikšmingų pakeitimų, apie tai pranešime interneto svetainėje arba kitomis atitinkamomis susisiekimo priemonėmis, pavyzdžiui, el. paštu, kad Jūs galėtumėte peržiūrėti šiuos pakeitimus prieš toliau naudodamiesi mūsų interneto svetaine.