Skip to content

Free delivery for orders over €30

Get in touch!

Siuntimo ir grąžinimo taisyklės

Prekių siuntimo sąlygos:

 1. Prekės Pirkėjui pristatomos per 1 - 3 darbo dienas. Prekių pristatymo terminas gali keistis priklausomai nuo kurjerių tarnybų užimtumo. 
 1. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais Prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja susisiekti su Pirkėju ir suderinti Prekių pristatymo klausimus.  
 1. Pirkėjui pasirašius kurjerio ar pašto skyriaus darbuotojo pateiktame dokumente, patvirtinančiame pristatymą, yra laikoma, kad siuntoje esantys daiktai yra tvarkingi. 
 1. Prekės pristatomos tik Europos Sąjungos teritorijoje ir siunčiamos adresu, kurį Klientas nurodė pateikdamas Užsakymą. 

Prekių grąžinimo taisyklės 

 1. Pirkėjas Prekes gali grąžinti arba pakeisti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo ar atsiėmimo dienos; 
 1. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, išsaugotos jos vartojamosios savybės bei nepraradusi prekinės išvaizdos; 
 1. Tuo atveju, jei prekė buvo pristatyta pažeistoje pakuotėje, ir jei prekės pakuotė nebuvo atidaryta ar panaudota, tuomet tokį produktą galima grąžinti. Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje ir su visais jai priklausančiais priedais. 
 1. Grąžinant nekokybišką prekę kurjerio išlaidas apmoka Pardavėjas. Grąžinant kokybišką prekę siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas. 
 1. Sumokėti pinigai bus grąžinti į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą per 14 dienų nuo prekių grąžinimo dienos. 
 1. Grąžinant prekę būtina pateikti pirkimo dokumentą. 
 1. Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę, ir patirtas faktines siuntimo išlaidas). 
 1. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus. 
 1. Negalima grąžinti šių prekių (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė):
 • parfumerijos, kosmetikos ir tualetinių preparatų. (Kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 03 – 33.07).
 • Tinkamos kokybės maisto prekės nekeičiamos ir negrąžinamos. (Remiantis Mažmeninės prekybos taisyklėmis). 

 Baigiamosios nuostatos 

 1. Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais. 
 1. Šioms taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.